Node.js/Typescript Tech Lead

Teamquest Rzeszów
Dla naszego klienta, czołowej firmy wyspecjalizowanej w medycznych usługach zdalnych, poszukujemy Tech Leadera ze znajomością Node.js oraz Typescript

Wymagania:

  • Minnimum 5 lat doświadczenia w rozwoju technologii NodeJS/Typescript
  • Umiejętności architektoniczne, znajomość: SOLID, Interceptors, Hooks
  • Roczne doświadczenie w roli tech/team leadera
  • Bardzo dobra znajomość frameworka ReactJS
  • Silne umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę
  • Nieograniczony dostęp do usług telemedycznych
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub hiszpańskiego
  • Możliwość współtworzenia i rozwoju firmy
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w 100% zdalną

Obowiązki:

  • Projektowanie skalowalnych aplikacji
  • Zaangażowanie w opracowywanie nowych funkcji z zespołem
  • Zarządzanie zespołem developerów budujących usługi pisane głównie w NodeJS (minimalna wersja 12 i obsługa TS)
  • Konfigurowanie procesów i metodologii zoptymalizowananych pod kątem kodu
  • Mentoring programistów i dbanie o ich stały rozwój zawodowy
  • Współpraca z Product Ownerami i interesariuszami, aby zaprojektować rozwiązania techniczne dopasowane do potrzeb produktu

Gdzie szukać pracy jako Node.js/Typescript Tech Lead

Jaka oferta pracy na stanowisku: Node.js/Typescript Tech Lead w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Node.js/Typescript Tech Lead Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Node.js/Typescript Tech Lead, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.