Junior Manual Tester

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior Manual Tester

Zadania:

  • Performing all testing activities for projects and production requests on web application
  • Preparation of test execution status and reporting metrics
  • Test execution
  • Bugs reporting and participating in improvement process
  • Implementing improvement to testing process
  • Creation of test documentation ensuring transparency, traceability and evidence of test planning and execution
  • Communicating effectively with Project Management, Developers and Web Publishers on status, deliverables and other information

Wymagania:

  • At least 1 year experience on Manual Tester position
  • Experience in web application testing is a must
  • Ability to create testing strategies
  • Planning and coordinating testing activities
  • Ability to work to tight deadlines and attention to detail
  • Advanced written and verbal English
  • Working knowledge of JIRA and Test Bug systems
  • Knowledge of digital production techniques and basics of HTML, CMS, CSS - good to have but not required

Oferujemy:

  • Work for polish and global clients
  • Short and mid term projects with opportunity to utilize new solutions/frameworks/technologies
  • Cooperation with engineers that are building physical retail solutions, utilizing technologies like face recognition, gender and age recognition, beacons, footfall tracking, NFC, video signage, etc.
  • Cooperation based on a contract (B2B also possible)
  • Employee benefits package (sports card, lunch card, medical care, dental care, life insurance)
  • Multidisciplinary, Multilanguage, multicultural, young and party loving team
  • A comfortable, renovated, modern office in Mokotów
  • Fresh fruit, cereals and coffee daily

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Junior Manual Tester

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Manual Tester w miejscowości: warsaw jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Manual Tester Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Manual Tester, praca w warsaw dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Praca Junior Manual Tester, warsaw

Ogłoszenia Pracodawcy