Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe


Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Do obowiązków na danym stanowisku należą:

 • załadunek oraz rozładunek paczek
 • kompletowanie towaru
 • rozlokowanie towaru w obszarze magazynu
 • tworzenie prostej dokumentacji

 

Oferujemy:

 • stawkę podstawową 23 zł/h brutto
 • premię frekwencyjną 200zł brutto
 • szkolenia, odzież oraz narzędzia
 • wolne weekendy

 

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

 • posiadasz uprawnienia UDT
 • jesteś gotowy do pracy na dwie zmiany (1 zmiana: 4:00-12:00, 2 zmiana: 12:00 - 20:00)
 • samodzielny dojazd do Stobna nie będzie dla Ciebie problemem
   

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe w miejscowości: Mierzyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe, praca w Mierzyn dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe, Szczecin Stobno Mierzyn

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie