Praca dla studentów - praca fizyczna na magazynie - sobota (16.10) - 25 zł/h


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dla naszego klienta, będącego hurtowym sklepem zoologicznym, który specjalizuje się w psiakach, kotkach i małych zwierzątkach, a szczególnie w karmach najwyższej jakości dla naszych kochanych pupilków, poszukujemy pełnych entuzjazmu i dyspozycyjnych osób do pracy przy inwentaryzacjach, na zmiany nocne 2-3 dni w miesiącu! 

Jesteś studentem i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, które będziesz mógł/ mogła wydać na swoje zachcianki bądź zobowiązania? 

Zgłoś się do nas! Zlecenie już w sobotę - 16.10. 

 

Od Ciebie oczekujemy jedynie dyspozycyjności na 10h -12h (8:00- 18:00/20:00)

Twoim zadaniem będzie pomoc w przeniesieniu towaru do nowego magazynui. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia!

 W trakcie pierwszych godzin zapoznasz się ze swoimi obowiązkami i zostaniesz przeszkolony. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej.

 

Dzięki naszej współpracy zyskasz dodatkowy zarobek w wysokości 25 zł brutto/h, co daje 250 - 300 zł brutto za jeden dzień pracy!  Pamiętaj, że jako student przed 26. rokiem życia będzie to kwota, którą dostaniesz do ręki!

 

Załącz cv swojej kolegi i zacznijcie pracę razem - ze względu na fizyczny charakter pracy szukamy mężczyzn! 

Nie zastanawiaj się i aplikuj na naszą ofertę, czekamy na was w naszym zakładzie, znajdującym na Mieszka I w Szczecinie. 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla studentów - praca fizyczna na magazynie - sobota (16.10) - 25 zł/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla studentów - praca fizyczna na magazynie - sobota (16.10) - 25 zł/h w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla studentów - praca fizyczna na magazynie - sobota (16.10) - 25 zł/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla studentów - praca fizyczna na magazynie - sobota (16.10) - 25 zł/h, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.