PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ JĘZYKA- NAWET DO 12,50 € BRUTTO/H - NIEMCY

Concept Plus Sp. z o.o. Haren, Wietze 12,50 brutto EUR

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:
* Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
* Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych -- np. kurczak w przyprawach z warzywami
* Odważanie produktów
* Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
* Pracę od zaraz!
* Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 € brutto/h!
* Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
* Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
* Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
* Tanie obiady w stołówce zakładowej
* Bezpłatną odzież roboczą
* Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
* Umiejętność pracy w zespole
* Wytrzymałość fizyczna
* Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
* Gotowość do pracy dwuzmianowej
* Mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji - zakłady drobiarskie na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ JĘZYKA- NAWET DO 12,50 € BRUTTO/H - NIEMCY

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ JĘZYKA- NAWET DO 12,50 € BRUTTO/H - NIEMCY w miejscowości: Haren, Wietze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Concept Plus Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ JĘZYKA- NAWET DO 12,50 € BRUTTO/H - NIEMCY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ JĘZYKA- NAWET DO 12,50 € BRUTTO/H - NIEMCY, praca w Haren, Wietze dopasowana do Twoich wymagań.Concept Plus Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Concept Plus

e-mail ek@cp-personal.com

phone 178787026

KRAZ: 11738

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie