McDonald's Stary Browar


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Imprezy firmowe

Międzynarodowa Firma

Poszukujemy uśmiechniętych i chętnych do pracy osób, które uwielbiają pracę w zespole oraz chcą nabyć doświadczenia w branży gastronomicznej.

Do Twoich zadań należeć będzie m.in. praca na obszarze przygotowania kanapek, przyjmowania, zestawiania i wydawania zamówień, a także praca porządkowe przed i po zamknięciu restauracji.

Przyjmujemy osoby pełnoletnie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen lub niepełny etat,
  • spotkania integracyjne - zorganizowane bądź nie ;)
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska (kierownicze) w bardzo krótkim czasie,
  • kartę MultiSport (darmowe wejścia między innymi do: studia tańca, groty solnej, term maltańskich, fabryki formy)
  • kartę zniżkową do wszystkich McDonald"s w Polsce,
  • premie
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i codziennych obowiązków,
  • pracę we wspaniałej atmosferze z super ludźmi!
  • super profity za polecenie pracownika

Czekamy na Was!

Odpowiedź na ogłoszenie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez URBAN FOOD Natalia Pałka-Urban danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które została złożona aplikacja.

Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności kandydatów do pracy dostępne w restauracji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako McDonald's Stary Browar

Jaka oferta pracy na stanowisku: McDonald's Stary Browar w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako McDonald's Stary Browar Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko McDonald's Stary Browar, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca McDonald's Stary Browar, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Pracownik Zmiany Nocnej

Poznań, wielkopolskie


Nowe, wyższe stawki

Piła, wielkopolskie