Praca fizyczna na produkcji spożywczej - wysokie wynagrodzenie i dodatki zmianowe!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

 

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia za granicą, dzięki któremu zyskasz zadowalające zarobki? 

Sprawimy, że te plany będą łatwiejsze do zrealizowania! 

 

Poza stałym zatrudnieniem zapewnimy Ci:

 • Wynagrodzenie w wysokości 13,87 euro brutto wzbogacone dodatkami zmianowymi ( 0,52 brutto/h - zmiana poranna, 0,59 brutto/h - zmiana południowa ) 
 • Czeki żywnościowe w wysokości 6 euro za przepracowany dzień 
 • Kartę paliwową na codzienne dojazdy do pracy 
 • Auto służbowe jeżeli nie posiadasz możliwość wyjazdu własnym autem 
 • Dodatki za podwożenie innych pracowników lub za polecenie osoby do pracy!
 • 13 pensję 
 • Dofinansowanie zjazdów do Polski! 
 • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania 
 • Zatrudnienie na podstawie Polskiej umowy o pracę 

 

Do Twoich obowiązków będzie należało operowanie urządzeniami produkcyjnymi do wyrabiania ciasta zgodnie z przepisem ( w tym dodawanie składników, wlewanie ciasta i wizualna kontrola jakości i temperatury ciasta ), zapewniając tym samym ciągłość produkcji oraz utrzymywanie porządku na magazynie i w miejscu pracy, czyszczenie urządzeń produkcyjnych oraz rozwiązywanie drobnych problemów technicznych. 

Od Ciebie wymagamy: 

 • Doświadczenia na stanowisku Operatora maszyn ( najlepiej w branży spożywczej )
 • Komunikatywnego języka angielskiego 
 • Możliwości wyjazdu własnym autem lub praw jazdy kat. B 
 • Polskiego Obywatelstwa i meldunku 

 

Spełniasz nasze wymagania? 

Aplikuj! 

Start pracy już na początku sierpnia! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca fizyczna na produkcji spożywczej - wysokie wynagrodzenie i dodatki zmianowe!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca fizyczna na produkcji spożywczej - wysokie wynagrodzenie i dodatki zmianowe! w miejscowości: Lebbeke jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca fizyczna na produkcji spożywczej - wysokie wynagrodzenie i dodatki zmianowe! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca fizyczna na produkcji spożywczej - wysokie wynagrodzenie i dodatki zmianowe! , praca w Lebbeke dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie