Magazynier/ Operator wózka niskiego składu - ostatnie wolne wakaty w międzynarodowej firmie logistycznej!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Szkolenia

Zwrot za dojazdy

Karta paliwowa

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania poszukujemy doświadczonych osób  na stanowisko: Operatora Heftruck dla międzynarodowej firmy, będącej globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych. Spółka została założona w 1854 roku w porcie w Antwerpii - do dziś znajduje się tam główna siedziba. Nasz klient prowadzi aktualnie działalność w 28 krajach i zatrudnia ok. 12000 pracowników!

Ostatnie wolne wakaty! 

Twoim zadaniem na stanowisku Operatora Heftruck będzie wykonywanie zleconych czynności za pomocą przedniego wózka niskiego składowania a także inne prace porządkowe na terenie zakładu. Aktualnie w magazynie są składowane części samochodowe popularnej marki Volvo. 

 

Z racji tego, że nasz klient jest międzynarodową, rozpoznawalną firmą poszukujemy osób doświadczonych i odpowiedzialnych! 

 

Kandydat powinien również spełniać poniższe oczekiwania:

 • komunikatywny język angielski ( przed zatrudnieniem przeprowadzana jest rozmowa ) 
 • bardzo dobra zdolność operowania wózkiem widłowym ( pierwszego dnia przeprowadzane są testy ) 
 • możliwość wyjazdu własnym autem lub prawo jazdy - zakład naszego klienta znajduje się w dzielnicy przemysłowej, do której nie dojeżdżają autobusy 

Spełniasz nasze wymagania? Przeczytaj co możesz zyskać na naszej współpracy.

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci:

 • Wynagrodzenie w wysokości 13,39 euro brutto
 • Dodatek zmianowy za każdą przepracowaną godzinę 1 lub 2,12 euro brutto
 • Czeki żywnościowe - 6,50 euro za przepracowany dzień 
 • Kartę paliwową 
 • Auto służbowe 
 • Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i zakwaterowania na miejscu w Belgii
 • Możliwość pracy w nadgodzinach płatnych 100% w dni powszednie, 150% w soboty oraz 200% w niedziele i święta! 
 • Długą, stabilną współpracę w międzynarodowej firmie, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności! 

 

Masz pytania co do oferty pracy? Napisz do nas :) 

Jesteś zdecydowany ? Aplikuj bez wahania! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier/ Operator wózka niskiego składu - ostatnie wolne wakaty w międzynarodowej firmie logistycznej!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier/ Operator wózka niskiego składu - ostatnie wolne wakaty w międzynarodowej firmie logistycznej! w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier/ Operator wózka niskiego składu - ostatnie wolne wakaty w międzynarodowej firmie logistycznej! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier/ Operator wózka niskiego składu - ostatnie wolne wakaty w międzynarodowej firmie logistycznej! , praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.