Technolog (produkcja śrub) - do 8000 zł brutto-WSPARCIE W RELOKACJI

GRH Polska Bielsko-Biała

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Łańcut (woj. podkarpackie) - FIRMA OFERUJE WSPARCIE W RELOKACJI ZAPEWNIAJĄC MIESZKANIE FIRMOWE

WYNAGRODZENIE: 5000 - 8000 zł brutto na START + dodatkowa premia uzależniona od osiąganych wyników związanych z efektywnością nowych uruchomień

Krótki opis firmy: Łańcucka firma zajmująca się produkcją nakrętek, tulejek, wkrętów i śrubek - firma posiada zaplanowany plan produkcyjny na cały rok 2022

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie technologii procesów przeróbki plastycznej (kucie na zimno, walcowanie)
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej procesów przeróbki plastycznej oraz obróbki skrawaniem (uszlachetnianie wyrobów)
  • Nadzór technologiczny nad uruchamianymi wyrobami na produkcji, a także wykonywanymi narzędziami
  • Dobór materiałów do produkcji narzędzi i wyrobów oraz dobór pokryć do wykonywanych narzędzi
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Opiniowanie wyrobów pod kątem ich możliwości wykonania

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Oferowane wynagrodzenie w wysokości od 5000 - do 8000 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia :)) + dodatkowa premia uzależniona od osiąganych wyników związanych z efektywnością nowych uruchomień
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 6-14 / 14-22
  • 50 % dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie Pracownicze
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość oprogramowania CAD (Solid Edge) oraz aplikacji do symulacji przeróbki plastycznej (Qform)

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: technolog.gbxq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technolog (produkcja śrub) - do 8000 zł brutto-WSPARCIE W RELOKACJI

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog (produkcja śrub) - do 8000 zł brutto-WSPARCIE W RELOKACJI w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog (produkcja śrub) - do 8000 zł brutto-WSPARCIE W RELOKACJI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog (produkcja śrub) - do 8000 zł brutto-WSPARCIE W RELOKACJI, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Technolog (produkcja śrub) - do 8000 zł brutto-WSPARCIE W RELOKACJI, Bielsko-Biała

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Kamil Kaszycki

e-mail k.kaszycki@grhpolska.com

phone 501726511

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie