Pracownik na produkcji spożywczej - Belgia 14Euro brutto


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy pracowników produkcji z doświadczeniem w branży spożywczej.
Praca odbywa się na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:15-22:45.
Wymagamy jedynie polskiego obywatelstwa i meldunku, prawa jazdy kat. B oraz komunikatywnej znajomości j. angielskiego. 

Do Twoich obowiązków należeć będzie dokończenie produkcji po zmianie porannej oraz czyszczenie maszyn i linii produkcyjnej.

Oferujemy:
Stawkę 14,18€ brutto na godzinę oraz dodatek zmianowy do pracy po godzinie 22:00
Polską umowę o pracę w ramach oddelegowania do Belgii
Dodatki za polecenie oraz podwożenie innego pracownika
Pomoc i opiekę koordynatorki znajdującej się na terenie Belgii
13-stą pensję, kartę paliwową oraz dofinansowanie zjazdów urlopowych do Polski


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik na produkcji spożywczej - Belgia 14Euro brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik na produkcji spożywczej - Belgia 14Euro brutto w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik na produkcji spożywczej - Belgia 14Euro brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik na produkcji spożywczej - Belgia 14Euro brutto, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

phone 571243504

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie