Kierownik Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Michael Page Leszno

Globalny lider branży FMCG

Pełna odpowiedzialność za obszar Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, dla naszego Klienta - globalnego lidera w branży produkcji spożywczej, poszukujemy pełnych zaangażowania, pasji i chęci dalszego rozwoju Kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

  • Wsparcie wszystkich obszarów w obrębie Zakładu Produkcyjnego mających na celu zwiększenie efektywności i mocy produkcyjnych.
  • Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, wykonaniem budżetu oraz sprawozdawczością,
  • Pełna odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój Działu Utrzymania Ruchu,
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zakładu, wpływ na rozwój organizacji,
  • Współpraca z innymi działami w ramach struktur międzynarodowych w obszarze inwestycji oraz utrzymania ruchu,
  • Budżetowanie i negocjowanie zakupów inwestycyjnych,
  • Stały monitoring rozwiązań formalno-prawnych dotyczących inwestycji i ich wpływu na środowisko naturalne.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Działem Utrzymania Ruchu,
  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia projektów inwestycyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Nastawienie na rozwój, inicjatywa w działaniu, naturalny lider.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w firmie będącej liderem w branży FMCG,
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • Pakiet benefitów oraz szkoleń.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu w miejscowości: Leszno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu, praca w Leszno dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.