Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Dla naszego Klienta - producenta komponentów elektromagnetycznych dla motoryzacji i techniki przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

miejsce pracy - Wrocław

EWC.040.WRO

Wynagrodzenie - 18,60 zł brutto/godz., po 3 mies. 19,10 zł brutto + premia.

Zmianowość - pn-pt, 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Zakres obowiązków:
  • Praca na linii produkcyjnej lub na montażu, obsługa maszyn i urządzeń,
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami,
  • Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska.
Wymagania:
  • Zdolności manualne,
  • Dokładność,
  • Duża chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Po okresie próbnym (3 miesiące) umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjny system premiowania (premia za efektywność, realizację celów, frekwencyjna - kwartalna)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Opieka zdrowotna LUX MED
  • Nagrody rzeczowe i kwotowe
  • Bony świąteczne
  • Kartę Multisport za 34 zł
  • Dwudaniowy obiad za 8 zł
  • Transport pracowniczy za 35 zł/mies z Wrocławia i Kątów Wrocławskich
Dodatkowe informacje

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EWC SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w dopasowana do Twoich wymagań.EWC SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

EWC SP. Z O.O.

Praca Pracownik produkcji,