Senior Java Developer

Teamquest Rzeszów

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Dla polskiej firmy tworzącej od ponad 15 lat rozwiązania informatyczne, które umożliwiają automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych dla branży handlowej oraz finansowej poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Java Developer

Wymagania:

  • Znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych (SOLID, DDD)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość Java 8 i Spring Boot, projektowania REST API.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności tworzenia algorytmów
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL)
  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil informatyczny)
  • Otwartość na rozwój i nowe technologie.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień z zakresu Enterprise Integration Patterns.
  • Doświadczenie w pracy RabbitMQ
  • Doświadczenie w konteneryzacji aplikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na konkurencyjnych warunkach
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenia zdrowotne, FIT Profit, dofinansowania do szkoleń i studiów, bony żywieniowe, wyjazdy integracyjne, itp.)
  • Dynamiczne środowisko pracy, ciekawe projekty
  • Szkolenia oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie produktu
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych
  • Dostarczanie kodu zgodnie z oczekiwaniami względem jakości i czasu
  • Opieka mentorska nad młodszymi członkami zespołu developerów

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Java Developer, Rzeszów

Ogłoszenia Pracodawcy