Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h!

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Kwaterunek

Międzynarodowa Firma

Praca za granicą

Pełny etat

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze | Opublikowano 05.07.2021

job-picture-Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h!

Zakres obowiązków:

* Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
* Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych -- np. kurczak w przyprawach z warzywami
* Odważanie produktów
* Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

* Pracę od zaraz!
* Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 € brutto/h!
* Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień.
* Testy na koronawirusa -- Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
* Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
* Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
* Tanie obiady w stołówce zakładowej
* Bezpłatną odzież roboczą
* Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

* Umiejętność pracy w zespole
* Wytrzymałość fizyczna
* Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
* Gotowość do pracy dwuzmianowej
* Mile widziany własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o oddział Opple
wystarczy wysłać swoje CV opole@cp-personal.com lub zadzwonić 77 413 00 24 Podczas rozmowy proszę powołać się na portal pracy "szukampracy"

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h! w miejscowości: Haren, Wietze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CONCEPT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h!, praca w Haren, Wietze dopasowana do Twoich wymagań.CONCEPT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Concept Plus

e-mail opole@cp-personal.com

phone 774130024

KRAZ: 11738

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie