Starszy Konsultant QlikView/Qlik Sense

Teamquest Szczecin

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Umowa B2B

Nasz klient to wiodący dostawca rozwiązań IT dla klientów z całego świata, działający od kilkunastu lat rynku.

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie pracy z systemami QlikView/Qlik Sense
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub ekonomiczne),
  • Znajomość relacyjnych baz danych (co najmniej 5 lat praktyki) i wiedza o projektowaniu hurtowni danych (co najmniej 1-2 projekty Hurtowni Danych zrealizowane w dowolnej technologii)
  • Znajomość języka baz danych SQL - Doświadczenie praktyczne co najmniej 4 lata praktyki (budowanie i utrzymanie baz danych w języku SQL)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Otwartość i poczucie humoru,
  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole,

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane doświadczenie z Qlik Nprinting, Qlik Geoanalytics i/lub K4 Analytics,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w technologiach Web (HTML, JavaScript) lub z systemami kontroli wersji (Git, SVN, TFS)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, w kraju i za granicą;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia produktowe i specjalistyczne, rozbudowane szkolenia wewnętrzne);
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
  • Rozbudowany program rozwoju pracownika;
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka;
  • Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca

Obowiązki:

  • Samodzielne realizowanie prac wdrożeniowych systemu Business Intelligence (QlikView, Qlik Sense),
  • Projektowanie i wdrażanie architektury rozwiązania,
  • Konfiguracja systemu i testowanie zmian,
  • Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Prowadzenie audytu istniejących instalacji, budowanie i wdrażanie planów naprawczych
  • Szkolenie użytkowników końcowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Wsparcie dla mniej doświadczonych członków zespołu w roli eksperta,
  • Wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedażowym,
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu i ulepszaniu standardów wdrożeń,
  • Aktywne uczestnictwo w wewnętrznych procesach badawczo-rozwojowych,

Gdzie szukać pracy jako Starszy Konsultant QlikView/Qlik Sense

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Konsultant QlikView/Qlik Sense w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Konsultant QlikView/Qlik Sense Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Konsultant QlikView/Qlik Sense, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.