Lakiernik - praca w stałych godzinach: 6:00 - 14:00


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy. Obecnie dla naszego Klienta mający siedzibę w Łodzi poszukujemy:

LAKIERNIK

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Jeśli wyróżniasz się:

 • doświadczeniem na stanowisku: lakiernik lub pokrewne
 • precyzyjnością i dokładnością
 • zaangażowaniem w pracę

Nie czekaj! Tylko aplikuj!

Twoimi zadaniami będą:

 • podstawowe prace na dziale lakierni
 • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika

A my zaproponujemy Ci:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • system jednozmianowy (6-14)
 • na początek wynagrodzenie w wysokości 3200 zł brutto
 • możliwość pracy w soboty
 • rozwój w nowoczesnej firmie
 • opieka koordynatora i wynagrodzenia zawsze na czas

Aplikuj już dzisiaj!! Kontakt: 506 561 604Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lakiernik - praca w stałych godzinach: 6:00 - 14:00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lakiernik - praca w stałych godzinach: 6:00 - 14:00 w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lakiernik - praca w stałych godzinach: 6:00 - 14:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lakiernik - praca w stałych godzinach: 6:00 - 14:00, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Lakiernik - praca w stałych godzinach: 6:00 - 14:00, Łódź Zgierz Pabianice

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie