Flutter Developer

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 18 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

W ramach struktur ESKOM Software szukamy osób do powstającego zespołu Developerów. Weź udział w projekcie związanym z nowoczesnym sektorem gospodarki jakim są Usługi Finansowe.

Zadania:

  • tworzenie aplikacji Flutter działających na platformach mobilnych Adroid i iOS oraz w przeglądarce
  • opracowanie warstwy wizualnej aplikacji na podstawie projektów UX
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • Masz pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie
  • Masz min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w HTML/CSS/JavaScript
  • Znasz framework Flutter
  • Znasz GIT-a lub inny system kontroli wersji
  • Jesteś otwarty i komunikatywny (rozumiemy, że jesteś programistą;)

Oferujemy:

  • Pracę w start-upowym środowisku, brak dress-code'u i spiny :)
  • Pracujemy elastycznie - zaczynamy pracę w godz. 8.00 - 9.30
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Udział w innowacyjnym projekcie w branży finansowej i będziesz miał możliwość wpływu na jego ostateczny kształt
  • Oferujemy benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świeże owoce w biurze i nielimitowaną kawę
  • Udział w startach naszej firmowej drużyny kolarskiej MTB

Gdzie szukać pracy jako Flutter Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Flutter Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ESKOM IT Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Flutter Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Flutter Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ESKOM IT Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.