Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto!

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynu.


Koszmarne poranki...

śniadanie w biegu, zamieszanie, spóźnienia, korki - zły sen! Odpuść sobie! Zacznij pracę na spokojnie od 20:00 i zakończ o 4:00 - kiedy inni będą zrywać się rano z łóżek - Ty będziesz już po pracy!

A w pracy będziesz pomagał,

 aby do naszych klientów dotarły paczki na czas - rozładujesz je, zeskanujesz, posortujesz i załadujesz. Swoje zadania będziesz wykonywał w otoczeniu pomocnego zespołu.

Komfortowe godziny pracy to nie wszystko co oferujemy!

Zapewniamy także realnie wysokie zarobki - nawet do 3900 zł brutto (podstawa/premia/dodatki) oraz umowę o pracę. U nas zasady zatrudnienia są przejrzyste - odprowadzamy wszystkie składki, a wypłata jest zawsze na czas. Pracujemy od poniedziałku do piątku - weekendy są dla Ciebie! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! 

Dodatkowe informacje

Przełam standardy - poranne wstawanie zostaw innym - WYŚLIJ swoje CV!

Masz pytania? Dzwoń 506 561 604.


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto! , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.