Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynu.


Koszmarne poranki...

śniadanie w biegu, zamieszanie, spóźnienia, korki - zły sen! Odpuść sobie! Zacznij pracę na spokojnie od 20:00 i zakończ o 4:00 - kiedy inni będą zrywać się rano z łóżek - Ty będziesz już po pracy!

A w pracy będziesz pomagał,

 aby do naszych klientów dotarły paczki na czas - rozładujesz je, zeskanujesz, posortujesz i załadujesz. Swoje zadania będziesz wykonywał w otoczeniu pomocnego zespołu.

Komfortowe godziny pracy to nie wszystko co oferujemy!

Zapewniamy także realnie wysokie zarobki - nawet do 3900 zł brutto (podstawa/premia/dodatki) oraz umowę o pracę. U nas zasady zatrudnienia są przejrzyste - odprowadzamy wszystkie składki, a wypłata jest zawsze na czas. Pracujemy od poniedziałku do piątku - weekendy są dla Ciebie! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! 

Dodatkowe informacje

Przełam standardy - poranne wstawanie zostaw innym - WYŚLIJ swoje CV!

Masz pytania? Dzwoń 506 561 604.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Odpuść sobie poranne korki - pracuj w nocy i zarób nawet do 3900 zł brutto! , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.