SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Umowa B2B

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

W związku z rozwojem firmy i otwarciem nowego oddziału w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy Samodzielnego Specjalisty ds. Rekrutacji Zagranicznych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji zagranicznych podparte wynikami
  • samodzielność w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

ZE SWOJEJ STRONY OFERUJEMY:

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • negocjowaną stawkę wynagrodzenia
  • system premiowy po okresie próbnym
  • możliwość pracy zdalnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Całościowa realizacja projektów rekrutacyjnych dla belgijskich kontrahentów,

Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH

Jaka oferta pracy na stanowisku: SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH, Gorzów Wielkopolski

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie