Praca na produkcji na wakacje- 16,67 zł/h + 420 zł premii


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Produkcji.

Czego oczekujemy?

Od kandydatów wymagamy jedynie zaangażowania oraz gotowości do pracy trzyzmianowej. Masz możliwość podjęcia pracy na sezon wakacyjny (lipiec - wrzesień) lub zostać z nami na stałe.

Nie musisz mieć doświadczenia, wszytkiego Cię nauczymy!

Co oferujemy?

Dzięki zatrudnieniu się u nas zyskujesz umowę o pracę, wynagrodzenie łączne 3200 zł brutto (16,67 zł/h brutto + 420 zł premii).

Czym będziesz się zajmował?

Do Twoich obowiązków należeć będzie wykonywanie różnych prac produkcyjnych przy montowaniu obudów do telewizorów.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji na wakacje- 16,67 zł/h + 420 zł premii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji na wakacje- 16,67 zł/h + 420 zł premii w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji na wakacje- 16,67 zł/h + 420 zł premii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji na wakacje- 16,67 zł/h + 420 zł premii, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca na produkcji na wakacje- 16,67 zł/h + 420 zł premii, Gorzów Wielkopolski

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie