Pracownik produkcyjny

Poznań

Umowa Zlecenie

W związku ze wzmożonym zapotrzebowaniem u naszego klienta, producenta żaluzji, rolet i moskitier okiennych, poszukujemy obecnie: PRACOWNIKA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Poznań Zawady (okolice pętli zawady)

OPIS STANOWISKA:

  • techniczne prace związane z łączeniem elementów,
  • pomoc w montażu rolet,
  • prace produkcyjne z użyciem narzędzi,
  • pakowanie.

OFERUJEMY:

  • praca od zaraz na dłuższy czas,
  • bardzo dobra stawka: 20,00 zł NETTO/h,
  • praca jednozmianowa 6:00-14:00 poniedziałku do piątku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • dobra atmosfera

WYMAGANIA:

  • status studenta/ ucznia zaocznego do 26 roku życia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi takich jak: wiertarka, szlifierka, wkrętarka, młotek, śrubokręty

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcyjny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcyjny , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Joanna Pater

e-mail biuro@wapt.pl

phone 691 306 309

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie