Senior Android Developer

Teamquest Kraków

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Android Developer

Wymagania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie przy projektach komercyjnych w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania aplikacji Android,
  • Znajomość Kotlin i android SDK,
  • Doświadczenie z architekturą MVVM oraz clean architecture
  • Dobra znajomość testów JUnit oraz bibliotek Mockito, Powermock
  • Znajomość bibliotek Kotlin/Dagger2, Retrofit, RxJava, LiveData, Glide/Picasso
  • Znajomość Databinding
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość bibliotek do automatyzowania testów UI tj. Roboelectric, Espresso, Apium
  • Wiedza na temat wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Znajomość narzędzi YouTrack, Confluence, Postman, Slack,
  • Doświadczenie w estymacji czasu potrzebnego na wykonanie zadania, doświadczenie w przeprowadzaniu code review.

Oferujemy:

  • Możliwość kreowania nowego rozwiązania IT do tej pory niedostępnego w tym segmencie rynku,
  • Elastyczne godziny pracy, całkowitej pracy zdalnej,
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz praca z najnowszymi technologiami,
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe oraz wyjazdy integracyjne,
  • Wsparcie finansowe do różnego rodzaju kursów, lekcji angielskiego itp.

Obowiązki:

  • Pełnienie kluczowej roli w zespole na każdym etapie tworzenia aplikacji na system Android,
  • Projektowanie, implementowanie i testowanie oprogramowania w języku Kotlin, w tym również projektowanie architektury aplikacji,
  • Przeprowadzanie code review
  • Współpraca z back-end i front-end developerem, projektantem, grafikiem,
  • Tworzenie testów oraz ich automatyzacja,
  • Praca w metodyce SCRUM.

Gdzie szukać pracy jako Senior Android Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Android Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Android Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Android Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.