ColdFusion Developer

Teamquest Wrocław

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Szkolenia

Rozwój Kariery

Naszym klientem jest brytyjska firma wytwarzająca autorskie narzędzia do zarządzania i wynajmu nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem Center of Excellence z siedzibą w Bydgoszczy poszukujemy specjalisty, który dołączyłby do zespołu pracującego nam stałym rozwojem innowacyjnych produktów oferowanych przez firmę.

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia z technologią ColdFusion
  • Doświadczenie w pracy z SQL
  • Doświadczenie w budowaniu API
  • Doświadczenie z infrastrukturą AWS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzyanrodowym zespole)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - elastyczna forma współpracy
  • Prywatną opieka medyczna
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Obowiązki:

  • Rola ColdFusion Developera jest związana z produktami obsługującymi ubezpieczenia dla branży turystycznej.
  • Zapoznanie się z produktem i przejęcie jego utrzymania
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Budowanie stron w ColdFusion i Perl
  • Budowanie i utrzymywanie serwisów API
  • Optymalizacja i pisanie zapytań SQL

Gdzie szukać pracy jako ColdFusion Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: ColdFusion Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako ColdFusion Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko ColdFusion Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.