Pracownik produkcji w Poznaniu!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży reklamowej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.

Interesuje Cię praca na produkcji?

W takim razie, mamy dla Ciebie ofertę! Zostań naszym Pracownikiem Produkcji.

  • Posiadasz doświadczenie produkcyjne?
  • Wykazujesz się umiejętnością obsługi elektronarzędzi?

Fantastycznie, spełniasz nasze wymagania! Czekamy na Twoje CV!

Sprawdź jakie będziesz miał zadania na naszym stanowisku:

  • montaż matryc;
  • wykonywanie czynności produkcyjnych;
  • kompletowanie oraz wysyłka zamówień.

Zainteresowany naszą ofertą? Zobacz co możemy Ci zaoferować.

  • Wynagrodzenie w wysokości 21.26 zł/h brutto.
  • Już po 3 miesiącach umowę o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.


Dodatkowe informacje

Rozwiń swoją karierę z nami! Czekamy na Twoje CV!

Masz dodatkowe pytania? 

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: e.cofta@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji w Poznaniu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w Poznaniu! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji w Poznaniu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji w Poznaniu!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Rzym

e-mail a.rzym@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie