Operator wózka widłowego - praca z uprawnieniami UDT! Łódź


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Zgłoś się, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie!

Miejsce pracy: Łódź, Nowe Sady

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • doświadczenie w ich obsłudze

Spełniasz warunki? Zobacz co Cię czeka!

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze w terminie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, znanej firmie
  • dwiuzmianowy system pracy - 14-22, 22-6
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

Interesuje cię zakres zadań?

To nic trudnego!

Poszukujemy osób do rozładunku i załadunku towarów przy użyciu wózka widłowego!

Zgłoś się lub zadzwoń: 506 561 876 lub 506 561 604Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego - praca z uprawnieniami UDT! Łódź

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego - praca z uprawnieniami UDT! Łódź w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego - praca z uprawnieniami UDT! Łódź Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego - praca z uprawnieniami UDT! Łódź, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie