MAGAZYNIER WE WROCŁAWIU NA JEDNĄ ZMIANĘ - PODSTAWA + PREMIA


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Magazyniera.


Mamy ciekawą ofertę!

Jeśli jesteś gotowy do pracy na jednej zmianie popołudniowej (14:00 - 22:00) dołącz do naszego zespołu!


Jakie zadania Ci powierzymy?

Zajmiesz się sortowaniem, skanowaniem przesyłek skanerem ręcznym oraz wyładunkiem i załadunkiem paczek do kontenera (ważących do 30 kg), obsługą taśmociągu czy ogólnymi pracami porządkowymi na magazynie.


Szukamy sumiennych i zaangażowanych pracowników.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę, aby zapewnić Ci stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie 2800 zł brutto/m-c
  • atrakcyjną premię miesięczną do 15% zależną od wynagrodzenia i frekwencji (ok. 450 zł)
  • dobrą lokalizację miejsca pracy - okolice CH MARINO
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracySzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MAGAZYNIER WE WROCŁAWIU NA JEDNĄ ZMIANĘ - PODSTAWA + PREMIA

Jaka oferta pracy na stanowisku: MAGAZYNIER WE WROCŁAWIU NA JEDNĄ ZMIANĘ - PODSTAWA + PREMIA w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MAGAZYNIER WE WROCŁAWIU NA JEDNĄ ZMIANĘ - PODSTAWA + PREMIA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MAGAZYNIER WE WROCŁAWIU NA JEDNĄ ZMIANĘ - PODSTAWA + PREMIA, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca MAGAZYNIER WE WROCŁAWIU NA JEDNĄ ZMIANĘ - PODSTAWA + PREMIA, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie