Pracownik Magazynu w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie!


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów specjalizującego się w produkcji i handlu elektroniki przemysłowej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku Magazyniera.

Przyszedł czas na zmianę?

Świetnie, zostań naszym Magazynierem!

Nie wymagamy wiele od kandydatów. Wszystkiego Cię nauczymy!

  • Wystarczą chęci do pracy.

Poznaj swoje obowiązki!

  • Kompletowanie oraz pakowanie zamówień.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji.

Sądzisz, że dasz radę? Fantastycznie, czekamy na Twoje CV!

Sprawdź co z nami zyskasz!

  • Zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia -- 3500- 4000 zł brutto.
  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00-16:00.
  • Liczne benefity: dofinansowanie do karty Multisport oraz kursów języka obcego, możliwość zaciągnięcia pożyczki pracowniczej oraz wynajęcia auta firmowego.

Nie zwlekaj i już dziś stań się częścią naszego zespołu!

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859
Napisz: e.cofta@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.plSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynu w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynu w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik Magazynu w Poznaniu! Atrakcyjne wynagrodzenie!, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Rzym

e-mail a.rzym@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie