.NET Developer

Lokalizacja: Gdynia , pomorskie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Powiększamy zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów na stanowisko: .NET Developer

Zadania:
  • tworzenie oprogramowania przy użyciu C#, WPF, Web API, EF, SQL.
  • realizacja modułu nowego, dużego systemu centralnego,
  • współpraca z Analitykami oraz Testerami oprogramowania.
Wymagania:
  • doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania (poszukujemy Developerów na poziomie Regular/Senior),
  • znajomość C#, WPF, LINQ, Entity Framework, Web API,
  • wiedza na temat obiektowości i wzorców obiektowych,
  • znajomość baz danych (SQL Server) oraz SQL (T-SQL) i relacyjnych modeli danych,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z zasobów i dokumentacji technicznej,
  • niewymagana, lecz mile widziana znajomość: JavaScript/TypeScript oraz Angular 2+.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 450-900 zł/dzień netto przy współpracy B2B (do negocjacji w zależności od doświadczenia),
  • benefity do wyboru: prywatną opiekę medyczną (różne pakiety Medicover), kartę MultiSport, dostęp do platformy e-learningowej Treehouse,
  • ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • możliwość wystąpień w roli prelegenta na naszych eventach dedykowanych branży IT (+ pakiet szkoleń, które pomogą Ci się do nich dobrze przygotować).

Gdzie szukać pracy jako .NET Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: .NET Developer w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako .NET Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .NET Developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

NBC Sp. z o.o.

Praca .NET Developer, Gdynia