LEKARZ LARYNGOLOG / TAKŻE W TRAKCIE SPECJALIZACJI!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem do zaprzyjaźnionej placówki medycznej PRAMED poszukujemy specjalistów z dziedziny laryngologii.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Nie współpracujemy z NFZ, więc ze swojej strony proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o świadczenie usług medycznych, z możliwością indywidualnego ustalenia grafiku czasu pracy.

W placówce mieści się punkt pobrań materiałów do badań laboratoryjnych, a sama przychodnia zlokalizowana jest w ścisłym centrum - zaraz przy placu Rodła.

Czego oczekujemy w zamian?

Empatycznego nastawienia do pacjentów, a także stosownej dokumentacji, w tym:

  • dyplomu ukończenia studiów medycznych
  • zaświadczenia o wpisie do rejestru ISPL
  • zaświadczenia o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej
  • ubezpieczenia OC lekarza...

...a w przypadku specjalistów także dyplomu specjalizacji z obszaru laryngologii.

Dyplomy potwierdzające dodatkowe kwalifikacje będą dużym atutem!

Twoim zadaniem będzie...

...udzielanie świadczeń służących poprawie zdrowia naszych pacjentów (konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne z obszaru laryngologii), a także sprawowanie opieki nad pacjentami naszej placówki :)

Brakuje Ci informacji dotyczącej wynagrodzenia?

Zaaplikuj i ustal z nami wysokość stawki podczas spotkania!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako LEKARZ LARYNGOLOG / TAKŻE W TRAKCIE SPECJALIZACJI!

Jaka oferta pracy na stanowisku: LEKARZ LARYNGOLOG / TAKŻE W TRAKCIE SPECJALIZACJI! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako LEKARZ LARYNGOLOG / TAKŻE W TRAKCIE SPECJALIZACJI! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko LEKARZ LARYNGOLOG / TAKŻE W TRAKCIE SPECJALIZACJI!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Weronika Kondzioła

e-mail w.kondziola@pramed.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie