Sprzedawca / Doradca Klienta - praca w Centrum Szczecina


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dołącz do naszego zespołu i wesprzyj nas w rozwoju polskiej firmy z branży home decor.

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wewnętrznych strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premie sprzedażowe - ustal z nami warunki indywidualne
  • szkolenie wyjazdowe zapewniające niezbędną wiedzę (szkolenie jest w pełni opłacone - zakwaterowanie, przejazd)
  • super lokalizacja miejsca pracy: znajdziesz nas w okolicy CH MOLO
  • elastyczne godziny pracy (zmiany między 10:00 a 20:00) od poniedziałku do soboty
  • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą i wiele innych

Na podany stanowisku będziesz osobą odpowiedzialną głównie za obsługę klientów salonu oraz doradztwo w zakresie oferowanych towarów.

Kogo poszukujemy?

  • osoby z pierwszym doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane) - jeśli jednak czujesz, że to stanowisko jest stworzone dla Ciebie, ale nie miałeś/aś okazji wcześniej zdobyć doświadczenia również daj nam znać o swoim zainteresowaniu!
  • zaangażowanego pracownika ze znakomitymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • kandydata dyspozycyjnego do pracy od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia salonu.

Skontaktuj się z nami i daj się zaprosić na spotkanie!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca / Doradca Klienta - praca w Centrum Szczecina

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca / Doradca Klienta - praca w Centrum Szczecina w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca / Doradca Klienta - praca w Centrum Szczecina Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca / Doradca Klienta - praca w Centrum Szczecina, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie