Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim - rekrutacja online

HRK S.A. Wrocław

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskimMiejsce pracy: Wrocław
Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze księgowości oraz finansów.

Nowoutworzony zespół będzie obejmował dwa działy: Accounts Payable (dział zobowiązań) dla osób bez wcześniejszego doświadczenia oraz Accounts Receivable (dział należności) dla osób ze wcześniejszym doświadczeniem w księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Praca z systemem SAP
  • Kontrola poprawności danych
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta zagranicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (księgowość, ekonomia, finanse) -- warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego, minimum B2
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin: 8:00-16:00; 9:00-17:00
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wcześniejsze doświadczenie w księgowości będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Bonus roczny i półroczny
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Szeroki pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim - rekrutacja online

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim - rekrutacja online w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Księgowości z językiem angielskim - rekrutacja online, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.