Pakowanie śledzi w Belgii - zagwarantowana długa, stabilna współpraca!


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Nasz klient od prawie 60 lat specjalizuje się w konserwacji śledzi i matiasów. Przekąski śledziowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ doskonale sprawdzają się jako zdrowa i przyjazna przekąska. Gilco zdobyło nagrodę Seafood Prix d'Elite za produkt „Owoce i Ryby" za połączenie śledzia z owocami tropikalnymi lub jabłka z jagodami.

Praca również dla osób bez doświadczenia!

Mamy wiele wolnych wakatów :)

Do Twoich obowiązków będzie należało zawijanie i pakowanie śledzi do słoików i na tacki.

  • praca w zespole liczącym 35 osób
  • godziny pracy: Od poniedziałku do czwartku 7:00 - 16:00, w piątki 6:00 - 12:15
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku!

Oferujemy...

... wynagrodzenie w wysokości 14,07 euro brutto/h, kartę paliwową, 13 pensję, auto służbowe, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i wiele innych dodatków pozapłacowych!

Od Ciebie wymagamy jedynie prawa jazdy kat. B, komunikatywnego języka angielskiego oraz polskiego obywatelstwa i meldunku.

Nie zwlekaj i rozpocznij pracę od zaraz!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pakowanie śledzi w Belgii - zagwarantowana długa, stabilna współpraca!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowanie śledzi w Belgii - zagwarantowana długa, stabilna współpraca! w miejscowości: Evergem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowanie śledzi w Belgii - zagwarantowana długa, stabilna współpraca! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowanie śledzi w Belgii - zagwarantowana długa, stabilna współpraca! , praca w Evergem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pakowanie śledzi w Belgii - zagwarantowana długa, stabilna współpraca! , Evergem

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie