Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym w Belgii


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest polską agencją pracy (KRAZ 23286) certyfikowaną również w Belgii.

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, specjalizuje się w przetwarzaniu wysokiej jakości drobiu. Posiada szeroki wachlarz produktów, do których zalicza się nieprzetworzony drób oraz produkty panierowane, marynowane, gotowane czy w pełni przygotowane. Oprócz tego firma zajmuje się dalszą dystrybucją wytworów do wielu sieci sklepowych na terenie całej Europy. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Maasmechelen w Belgii.


Co zyskasz, dołączając do nas?

Nasz Klient zapewnia wynagrodzenie godzinowe w wysokości 13,55 euro brutto oraz dodatek zmianowy w przypadku rozpoczęcia pracy o określonej porze!

Oprócz tego nasza agencja oferuje umowę o pracę oraz liczne dodatki pozapłacowe:

  • system poleceń - za polecenie kandydata, który przepracuje dwa tygodnie, otrzymasz 150 euro netto
  • dodatek za podwożenie - w przypadku podwożenia innego pracownika do pracy otrzymasz miesięcznie 100 euro brutto
  • kartę paliwową i dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • w przypadku posiadania prawo jazdy kat. B możliwość wyjazdu samochodem służbowym
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę koordynatora w Belgii

Opis stanowiska i wymagań:

Jako Brygadzista Produkcji będziesz odpowiedzialny za raportowanie, pilnowanie i ustalanie harmonogramu produkcji, kontrolę jakości, czynne uczestniczenie w procesie wytwarzania produktu oraz zarządzanie pracą zespołu.

Wystarczy, że posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku, znasz język angielski w stopniu dobrym, posiadasz polskie obywatelstwo i polski meldunek!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym w Belgii w miejscowości: Maasmechelen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym w Belgii, praca w Maasmechelen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym w Belgii, Maasmechelen

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie