Operator Procesu - Zakład w Łozienicy!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Goleniów 4 - 6 tyś brutto PLN

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Klient, dla którego poszukujemy pierwszych pracowników do nowego zakładu, którego rozruch planowany jest na początku kwietnia, jest jedną z największych na świecie firm produkujących owoce morza i największym producentem łososia atlantyckiego! Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w 25 krajach (w tym 2 zakłady w Polsce), zatrudniając przy tym prawie 15 tys. osób!

Teraz Ty masz szansę tworzyć historię tej wspaniałej firmy, będąc jednym z pierwszych polskich pracowników :)

Rozpocznij swoją przygodę na stanowisku OPERATORA PROCESU!

Dzięki naszej współpracy zyskasz:

  • Wysokie wynagrodzenie!
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Liczne premie! A w tym premia uznaniowa za frekwencję oraz motywacyjna
  • Odzież roboczą w miejscu pracy
  • Możliwość nabycia nowych uprawnień!
  • Pracę w świetnej lokalizacji - nasz zakład mieści się w Goleniowskim Parku Przemysłowym!

W zamian za to od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnień UDT na wózki widłowe albo suwnice
  • Dyspozycyjności na 3 zmiany
  • Chęci i motywacji do pracy! :)

Poza tym, że będziesz tworzył razem z nami historię naszego zakładu w Polsce, Twoim zadaniem na stanowisku Operatora Procesu będzie między innymi obsługa procesów produkcyjnych, a także przyjmowanie i wydawanie towarów na magazynie :)

Aplikuj i dołącz do naszego teamu!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Procesu - Zakład w Łozienicy!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Procesu - Zakład w Łozienicy! w miejscowości: Załom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Procesu - Zakład w Łozienicy! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Procesu - Zakład w Łozienicy! , praca w Załom dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie