Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT / od 3600 zł brutto

Lokalizacja: Błonie , mazowieckie; Warszawa , mazowieckie; Pruszków , mazowieckie; Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie;
Wynagrodzenie: 3600 bruttoPLN / Miesiąc

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniach.

Pracując z nami otrzymujesz:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 3600 zł brutto (podstawa + premia do 300 zł)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • dodatki za polecenie pracowników
  • liczne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • wsparcie konsultanta personalnego
  • przejrzyste zasady współpracy
Zadania, jakie na Ciebie czekają, to:
  • rozładunek i załadunek towaru
  • przeładunek na magazynie Kandydatem
  • obsługa skanera
Oczekiwania:

Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe UDT – to jesteś Kandydatem, którego szukamy. Warto, abyć posiadał pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku i potrafił obsługiwac skaner, ale nie jest to warunek konieczny.

Dodatkowe informacje

Jeśli pracować, to tylko z nami! Zabierz znajomych i dołączcie do naszego zespołu! Prześlijcie swoje CV!

Czekamy na kontakt -  zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl!

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

System Poleceń

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT / od 3600 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT / od 3600 zł brutto w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT / od 3600 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT / od 3600 zł brutto, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.