Pracownik produkcji (wyprawianie skór) - od 1900 euro brutto miesięcznie - praca w Belgii

Lokalizacja: Moeskroen, Belgia , Flandria
Data: 21-08-2019, do końca 5 dni
Praca Pracownik produkcji (wyprawianie skór) - od 1900 euro brutto miesięcznie - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla belgijskiej firmy specjalizującej się w wyprawianiu skór zwierzęcych poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCJI/ WYPRAWIANIE SKÓR

Do obowiązków na tym stanowisku należy wieszanie skór na haki, cięcie, solenie, suszenie, odkładanie towaru na palety oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi noża
  • możliwość wyjazdu samochodem
  • dobrą kondycję fizyczną
Jeśli oczekujesz:
  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (cały etat)
  • stawki od 12,42 euro brutto za godzinę oraz dodatków zmianowych 3,00 euro
  • nadgodzin płatnych od 18,63 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,40 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji (wyprawianie skór) - od 1900 euro brutto miesięcznie - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (wyprawianie skór) - od 1900 euro brutto miesięcznie - praca w Belgii w miejscowości: Moeskroen, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji (wyprawianie skór) - od 1900 euro brutto miesięcznie - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (wyprawianie skór) - od 1900 euro brutto miesięcznie - praca w Belgii, praca w Moeskroen, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.