Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Produkcja opakowań kartonowych/ Operator składarko-sklejarki - od 13,50 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii

Lokalizacja: Wetteren , Flandria
Data: 21-08-2019, do końca 3 dni
Praca Produkcja opakowań kartonowych/ Operator składarko-sklejarki - od 13,50 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy operatora maszyn (maszyna gnąco-klejąca) dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji opakowań kartonowych.

Obowiązki na tym stanowisku to obsługa maszyny gnąco-klejącej karton, praca na podstawie instrukcji, obsługa robotów układających gotowe produkty, wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie jako operator maszyny gnąco-klejącej
  • umiejętność pracy na podstawie instrukcji i specyfikacji zlecenia
  • dbałości o szczegóły i wielozadaniowość
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem
Jeśli chcesz:
  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjnej stawki 13,50 euro brutto za godzinę oraz dodatków zmianowych
  • nadgodzin płatnych od 20,00 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • prywatnej opieki medycznej oraz pomocy w organizacji zakwaterowania
  • kart żywieniowych (3,09 euro/dzień) do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
13,50 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni


Gdzie szukać pracy jako Produkcja opakowań kartonowych/ Operator składarko-sklejarki - od 13,50 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja opakowań kartonowych/ Operator składarko-sklejarki - od 13,50 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja opakowań kartonowych/ Operator składarko-sklejarki - od 13,50 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja opakowań kartonowych/ Operator składarko-sklejarki - od 13,50 euro brutto/h + dodatki - Praca w Belgii, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.