Manager Marketingu

Do dynamicznie rozwijającego się projektu non-profit koncentrującego się na szkolnictwie i edukacji poszukujemy: Manager Marketingu

Opis stanowiska:

  • realizacja szerokiego spektrum działań marketingowych, w tym rozwijanie nowych koncepcji i projektów, opracowanie dokumentacji, przygotowanie i realizacja działań związanych z wprowadzaniem nowych pomysłów na rynek idei
  • uzgadnianie celów z zespołem
  • tworzenie kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów i treści materiałów promocyjnych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii
  • realizacja działań marketingowych oraz eventów
  • sporządzanie analiz i badań rynkowych
  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie zainteresowania naszymi pomysłami w odniesieniu do określonych założeń poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do osób i instytucji potencjalnie zainteresowanych
  • obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty, rekomendacja działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz grupami mediów w celu realizacji założeń marketingowych i komunikacyjnych

Wymagania:

  • m.in. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku podparte konkretnymi i policzalnymi rezultatami
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy z pracownikami trzeciego sektora z krajów anglojęzycznych
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia działań marketingowych 360 oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing itd.
  • „lekkie pióro" -- umiejętność elastycznego tworzenia treści marketingowych wysokiej jakości
  • znajomość narzędzi Google Analytics w praktyce
  • sprawność w ramach pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • analityczny i otwarty umysł

Mile widziane:

  • Doświadczenie w instytucji trzeciego sektora
  • Doświadczenie w pracy na uczelni

Gdzie szukać pracy jako Manager Marketingu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager Marketingu w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CAVATINA HOLDING S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager Marketingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager Marketingu, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.CAVATINA HOLDING S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.