Nauczyciel/Korepetytor

Superprof SAS Warszawa

Superprof to strona referencyjna przeznaczona do dzielenia się wiedzą, jej celem jest łączenie nauczycieli, specjalistów, trenerów, oraz uczniów. Superprof ułatwia naukę, dzielenie się pasjami i wiedzą.

Superprof SAS to francuska firma z siedzibą w Paryżu przy 51 Rue du Faubourg Saint-Denis, 75010. Strona Superprof jest prowadzoną własnością Superprof SAS.


Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce, do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania, niezależnie od wykształcenia i dziedziny.

Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji.

Wymagania

  • Jesteś pasjonatem, entuzjastą i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
  • Posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej, stopień uniwersytecki lub praktyczne doświadczenie z dziedziny, której chcesz uczyć.
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, a zarazem solidnym i zaangażowanym nauczycielem.
  • Podobnie jak my uważasz, że praca nauczyciela jest czymś wyjątkowym!

Oferujemy

  • Wybór własnych stawek godzinowych (bez prowizji).
  • Ustalanie najwygodniejszego dla Ciebie harmonogramu.
  • Tysiące potencjalnych uczniów w naszej globalnej sieci.
  • Możliwość prowadzenia zajęć indywidulanyh, grupowych lub online przez kamerę internetową.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel/Korepetytor

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel/Korepetytor w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Superprof SAS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel/Korepetytor Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel/Korepetytor, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Superprof SAS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Superprof SAS

Praca Nauczyciel/Korepetytor, Warszawa Kraków Rzeszów Wrocław Łódź Gdańsk Poznań Białystok Katowice Toruń Lublin

Oferta jest ważna jeszcze 36 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Anna Połomska

e-mail anna@superprof.com

phone +48 22 104 37 58

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Junior IT Rekruter/ Researcher

Warszawa, mazowieckie


Angular Developer (Mid/Senior)

Warszawa, mazowieckie


Kotlin Lead Developer

Warszawa, mazowieckie