Obsługa tokarki manualnej - Wrocław - od zaraz!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aplikuj jeśli chcesz pracować jako TOKARZ


Świetna lokalizacja zakładu!

Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu na ulicy Fabrycznej! 

Zakład w niedalekiej okolicy Starego Miasta, na terenie parku przemysłowego!

 

Nie wymagamy wiele!

Poszukujemy osoby posiadającej doswiadczenie w obsłudze tokarek manualnych - i nic więcej!

 

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki 
  • pracę na 2 zmiany (5:30 - 13:30; 13:30 - 21:30) - bez męczących nocek!

 

Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj! Ilość miejsc ograniczona!

506 561 604

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Obsługa tokarki manualnej - Wrocław - od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Obsługa tokarki manualnej - Wrocław - od zaraz! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Obsługa tokarki manualnej - Wrocław - od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Obsługa tokarki manualnej - Wrocław - od zaraz!, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Obsługa tokarki manualnej - Wrocław - od zaraz!, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie