Operator wózka niskiego składowania w Belgii!


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Firma, będąca globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych poszukuje pracowników na stanowisko OPERATOR HEFTRUCK. Zakład rozpozął swoją działalność w 1854 roku w porcie w Antwerpii gdzie do tej pory ma swoją główną siedzibę. Aktualnie nasz klient zatrudnia 12 tyś. pracowników i prowadzi działalność w 28 krajach.


Pracuj z nami!

Chciałbyś rozpocząć pracę za granicą i podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe? Świetnie, że do nas trafiłeś! 

Poszukujemy pracowitych, zmotywowanych osób z doświadczeniem na stanowisku operatora Heftruck. Poza doświadczeniem wymagamy jedynie komunikatywnego języka angielskiego oraz możliwości wyjazdu własnym autem. 

Za to ty, współpracując z nami możesz zyskać o wiele więcej!

 

Ze swojej strony oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania 
  • opiekę koordynatora na miejscu w Belgii
  • szybkie załatwienie formalności w trybie zdalnym 
  • 13 pensję 
  • karte paliwową na terenie Belgii
  • Liczne dodatki pozapłacowe! 

 

Oprócz tego otrzymasz: 

  • Wynagrodzenie w wysokości 12.79 euro brutto/ godzinę 
  • Czeki żywnościowe w wysokości 6.5 euro/brutto
  • Dodatek zmianowy w wysokości 0.95 euro/ brutto
  • Możliwość pracy w nadgodzinach płatnych 100% w dni powszednie, 150% w soboty i 200% w niedziele i Święta

 

Nie zwlekaj! Ilość wolnych wakatów jest ściśle określona! :)

Dołącz do naszego zespołu już dziś! 

Czekamy na Ciebie :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka niskiego składowania w Belgii!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka niskiego składowania w Belgii! w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka niskiego składowania w Belgii! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka niskiego składowania w Belgii! , praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Operator wózka niskiego składowania w Belgii! , Gent

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie