Pracownik ds. jakości w Dziale Organizacji i Nadzoru

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Fundusz socjalny

Dopłata do Wakacji

Rozwój Kariery

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Jerzego Gromkowskiego we Wrocławiu to jeden z nowocześniejszych szpitali na Dolnym Śląsku i w Polsce. Oprócz oddziałów dla pacjentów dorosłych prowadzimy także specjalistyczne oddziały dla dzieci. Posiadamy nowoczesne wyposażenie przeznaczone do leczenia i badania dzieci. Prowadzimy także wiodące na Dolnym Śląsku oddziały chorób zakaźnych specjalizujące się m.in. w leczeniu WZW i HIV/AIDS.

Nasz Szpital to kompleks nowoczesnych budynków i obiektów poddanych gruntownej modernizacji. Dzięki temu nasi pacjenci mają zapewniony wysoki standard pobytu w 1-4 osobowych salach, wyposażonych we własne łazienki.
W budynkach szpitalnych zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania higieniczno-sanitarne gwarantujące bezpieczeństwo epidemiologiczne.

Szpital jest w pełni skomputeryzowany. Dokumentacja medyczna i dane są tworzone, archiwizowane i przesyłane elektronicznie.


Zakres Obowiązków:

 • inicjowanie tworzenia systemów jakości w sposób zintegrowany i całościowy.
 • ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, a w szczególności:
  • działania na rzecz utrzymania certyfikatów ZSZJ (ISO 9001, 14001, 45001, 27001 oraz standardów akredytacyjnych CMJ), 
  • prowadzenie i dokumentowanie audytów i kontroli wewnętrznych, 
  • współuczestniczenie w planowaniu i realizowaniu szkoleń, 
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji ZSZJ,
  • analizowanie prowadzonych badań satysfakcji klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
 • dokumentowanie realizowanych zadań w postaci raportów i opracowań oraz prowadzenie niezbędnych analiz i zapisów dotyczących ZSZJ.

Oczekiwania wobec kandydatów:

 • wykształcenie wyższe,
 • biegła znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office,
 • znajomość zagadnień zarządzania jakością, w tym norm ISO oraz standardów akredytacyjnych
 • Mile widziane – zdolności analityczne, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność

Oferujemy

 • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
 • praca jednozmianowa
 • dofinansowanie do Karty Multisport

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ds. jakości w Dziale Organizacji i Nadzoru

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ds. jakości w Dziale Organizacji i Nadzoru w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ds. jakości w Dziale Organizacji i Nadzoru Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ds. jakości w Dziale Organizacji i Nadzoru, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aneta Janicka

e-mail ajanicka@szpital.wroc.pl

phone 713957404

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Pracownik ds. ekspozycji towaru

Wrocław, dolnośląskie


PHP Tech Lead

Wrocław, dolnośląskie


Node.js Developer

Wrocław, dolnośląskie