Praca na magazynie -- komisjonowanie towaru


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Umowa o pracę

Szkolenia

Kwaterunek

Praca za granicą

O NAS

W JobConsult przyświeca nam prosty cel -- od lat pomagamy w organizowaniu pracy tymczasowej na terenie Polski oraz Niemiec. Duże doświadczenie, wiedza oraz świetna znajomość branży sprawiają, że nasze działania cechują się wysoką skutecznością. Co to oznacza w praktyce? Przez cały okres naszej działalności udało nam się znaleźć atrakcyjną pracę dla setek osób, które poszukiwały zatrudnienia tymczasowego.

PRACA ZA GRANICĄ? NOWE MOŻLIWOŚCI!

Praca tymczasowa, zwłaszcza za granicą, to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty. Nowe doświadczenia, obce kultury i ciekawi ludzie. Nie można również zapomnieć o prawdopodobnie największym atucie zatrudnienia poza granicami Polski, czyli stosunkowo wyższych zarobkach. Satysfakcjonująca pensja z pewnością przyda się każdemu, dlatego nasza oferta jest skierowana zarówno do studentów, absolwentów i bezrobotnych, jak również osób, które chciałyby po prostu zmienić swoje dotychczasowe zajęcie.

Nasza Agencja zajmuje się rekrutacją pracowników głównie na rynek niemiecki -- na co dzień współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi przedsiębiorstwami znajdującymi się za naszą zachodnią granicą. Rozumiemy przy tym potrzeby przyszłych pracowników, dlatego, poza pracą tymczasową, pomagamy również w nawiązywaniu długofalowego zatrudnienia.

PEŁNE WSPARCIE

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów, dlatego poza satysfakcjonującym zarobkiem oraz przejrzystymi zasadami współpracy zapewniamy również stałą opiekę -- niezależnie od charakteru podejmowanej pracy. Na co dokładnie możesz liczyć? W JobConsult gwarantujemy bezpośredni transport do miejsca zatrudnienia, zakwaterowanie oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Wszystko po to, abyś czuł się komfortowo oraz bezpiecznie.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

JobConsult to nie tylko wysoka jakość obsługi oraz pełne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalną pomocą. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie, udzielimy niezbędnych informacji lub doradzimy w wyborze najlepszych ofert pracy tymczasowej.


Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży logistycznej szukamy pracownika na stanowisko komisjoner w Gotha, Lipsk lub Meerane.

Wymagania

 • komisjonowanie towarów do wysyłki
 • obsługa pojazdów magazynowych 
 • kontrola jakości 
 • odpowiedzialności oraz chęci do pracy
 • umiejętności szybkiego uczenia się

Oferujemy

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
 • jasne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne taryfowe wynagrodzenia, terminowe przelewy
 • dodatki świateczne i wakacyjne
 • przyjazne środowisko pracy
 • zakwaterowanie 
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora
 • wynagrodzenie: 10,42 euro brutto
 • dodatki za pracę w systemie zmianowym (+25%)

Dodatkowe informacje

Praca również dla osób bez znajomości języka obcego i bez doświadczenia!!!

Jasne i czytelne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość dłuższej współpracy - to pewna sprawdzona firma.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Zapraszamy do współpracy :)

Dysponujemy wieloma ofertami prac (np. przy pakowaniu seryw lub żywności, sprzątanie).

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane  proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
508 530 100, 786 963 736


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie -- komisjonowanie towaru

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie -- komisjonowanie towaru w miejscowości: Gotha jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JOBCONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie -- komisjonowanie towaru Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie -- komisjonowanie towaru, praca w Gotha dopasowana do Twoich wymagań.JOBCONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


JOBCONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca Praca na magazynie -- komisjonowanie towaru, Gotha

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Jobconsult Sp. z. o.o Jobconsult Sp. z. o.o

e-mail biuro@jobconsult.pl

phone +48786963736; +48508530100

KRAZ: 8763

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Pracownik Magazynowy / Magazynier - Dobre Miasto

Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie


KIEROWNIK SEKTORA - HANDEL

Andrychów, małopolskie


Pracownik magazynowy

Pabianice, łódzkie