Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Jeżeli:

 • posiadasz doświadczenie w pracy jako Technik Utrzymania Ruchu
 • potrafisz spawać met. TIG oraz posiadasz stosowne uprawnienia
 • posiadasz wiedzę w zakresie elektryki (mile widziane) oraz uprawnienia dozorowe

 

Dołącz do nas! Otrzymasz:

 • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji oraz premie (kwartalne, roczne, uznaniowe)
 • opiekę zdrowotną

 

Zakres obowiązków:

 • wykonywanie napraw, remontów i przeglądów maszyn
 • utrzymanie maszyn w ruchu
 • spawanie metodą TIG
 • wdrażanie "dobrych praktyk" w zakresie eksploatacji maszyn
 • prace porządkowe

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie