Praca na stanowisku Rejestratorki Medycznej - od zaraz!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S,A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, prywatnej przychodni medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Rejestratora/ Rejestratorki.


Dołączając do nas zyskujesz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie po okresie próbnym
  • możliwość dostosowania godzin pracy do planu innych zajęć
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 19:00
  • umowę zlecenie bądź umowę o pracę! Ty o tym zadecydujesz :) 
  • pracę w placówce w ścisłym centrum Szczecina

 

Do Twoich zadań będzie należało:

  • telefoniczna obsługa pacjentów
  • umawianie wizyt i badań
  • prezentowanie aktualnej oferty
  • rozliczanie usług i pakietów (obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego)

 

Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to dyspozycyjność!

Doświadczenie na podobnym stanowisku jest bardzo dużym atutem! :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na stanowisku Rejestratorki Medycznej - od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na stanowisku Rejestratorki Medycznej - od zaraz! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na stanowisku Rejestratorki Medycznej - od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na stanowisku Rejestratorki Medycznej - od zaraz! , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie