Rejestrator/ Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Umowa Zlecenie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza oferta dotyczy pracy w prywatnej przychodni medycznej, powstałej w 2010 roku, znajdującej się w samym centrum Szczecina! Nasza przychodnia zapewnia wszystkim kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę medyczną. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów w Szczecinie, a także do wszelkich badań, które są wykonywane na sprzęcie diagnostycznym, a pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy i administracyjny.


Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która będzie zajmować się obsługą pacjentów w obszarze rejestracji oraz umawiania na wizyty i badania w placówce medycznej. W zakresie obowiązków znajduje się również prezentacja oferowanych usług, przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.

 

Nasza oferta:

Pracując u nas gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowy zlecenia, podstawę wynagrodzenia plus dodatki premiowe po przepracowaniu trzech miesięcy, a także elastyczne godziny pracy pomiędzy 7:30 a 19:00. 

 

Czego oczekujemy?

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy na cały etatkomunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej w kontakcie z kilentem. 
Doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem! :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Rejestrator/ Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rejestrator/ Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rejestrator/ Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rejestrator/ Rejestratorka na recepcji w Prywatnej Przychodni!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie