Rejestratorka medyczna w prywatnej przychodni medycznej! Chętnie zatrudnimy studentów!


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Nasza oferta dotyczy pracy w prywatnej przychodni medycznej, powstałej w 2010 roku, znajdującej się w samym centrum Szczecina! Nasza przychodnia zapewnia wszystkim kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę medyczną. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów w Szczecinie, a także do wszelkich badań, które są wykonywane na sprzęcie diagnostycznym, a pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy i administracyjny! :)

Dołącz do naszego zespołu! :)

Jesteś studentem zaocznym, bądź masz wiele wolnego czasu w tygodniu, który możesz poświęcić pracy? Twoja aplikacja jest również mile widziana! :)


Dzięki naszej współpracy zyskasz nie tylko możliwość rozwoju Twoich kompetencji zawodowych, ale także:

  • Elastyczny grafik, który możesz dopasować do reszty Twoich zobowiązań 
  • Pracę pomiędzy godziną 7:30 a 19:00
  • Wolne weekendy! 
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia w trakcie spotkania! 
  • Pracę w dogodnej lokalizacji - dojazd transportem publicznym nie będzie sprawiał najmniejszych problemów :) 
  • Możliwość wyboru rodzaju umowy - od Ciebie zależy, czy będzie to umowa o pracę czy zlecenie 

Czego oczekujemy w zamian od Ciebie?

  • Zaangażowania! Nasz zespół tworzą tylko pozytywnie nastawione osoby! :) 
  • Dyspozycyjności na cały etat! 

 

Status osoby uczącej się oraz doświadczenie na podobnym stanowisku są dodatkowym atutem! 

Do Twoich codziennych misji w pracy będzie należała telefoniczna obsługa klientów - w tym umawianie wizyt i badań, prezentowanie aktualnej oferty

oraz rozliczanie usług i pakietów

 

Nie zwlekaj i aplikuj na naszą ofertę! 

Umów się na spotkanie i rozpocznij pracę już za kilka dni :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Rejestratorka medyczna w prywatnej przychodni medycznej! Chętnie zatrudnimy studentów!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rejestratorka medyczna w prywatnej przychodni medycznej! Chętnie zatrudnimy studentów! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rejestratorka medyczna w prywatnej przychodni medycznej! Chętnie zatrudnimy studentów! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rejestratorka medyczna w prywatnej przychodni medycznej! Chętnie zatrudnimy studentów! , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie