Scala data engineer

Talentica.pl Warszawa

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Cześć!

Dla naszego Klienta - wewnętrznego software house'u tworzącego rozwiązania na potrzeby spółek globalnej firmy z branży ubezpieczeniowej, szukamy osoby na stanowisko Scala/Spark Data Engineer. Praca na miejscu w Warszawie (Wola) lub 100% zdalnie.

Jeśli szukasz rozwoju zawodowego w obszarze Big Data, pracy w międzynarodowym środowisku (angielski na co dzień), ciekawych, ambitnych i różnorodnych zadań, nielimitowanego dostępu do platformy szkoleniowej Pluralsight i elastycznych godzin pracy - czytasz ogłoszenie dopasowane wprost pod Twoje gusta :)

O projekcie:

Projekt, do którego w tym momencie poszukujemy dotyczy procesowania danych w Sparku na Azure Databricks. Na codzień będziesz pracował z komponentami Azure. Dane będą zbierane i przenoszone w różnych formatach do rozwiązania chmurowego.

Kluczowe obowiązki na stanowisku Data Scala/Spark Engineer obejmują:

  • Budowanie oraz wdrażanie rozwiązań do przetwarzania danych z wykorzystaniem Spark, Scala
  • Przetwarzanie oraz analiza dużych wolumenów danych
  • Wykorzystywanie rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure)
  • Praca z komponentami Azure (ADLS, Azure Data Bricks, Azure DataFactory, Azure EventHub itp)

Główne wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka Scala poparta min. 1,5 rocznym doświadczeniem
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o technologie Spark
  • Doświadczenie w pracy z danymi o różnych formatach: XML, JSON,AVRO, PARQUET, DELTA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wiedza dotycząca rozwiązań chmurowych np. Microsoft Azure

Organizacja pracy:

Liczba osób w zespole: 6

Tak pracujemy: wewnątrz organizacji, koncentrujesz się na jednym projekcie, możesz zmienić projekt, masz wpływ na rozwiązania technologiczne, agile

Skład zespołu: big data developer

Korzyści dla Ciebie :)

  • elastyczne godziny pracy
  • wpływ na rozwiązania
  • dobra organizacja pracy (timebox)
  • międzynarodowe środowisko
  • ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, Multisport, kurs jęz. angielskiego, szkolenia, konferencje, dodatkowy pakiet benefitów wspierających dzieci pracowników
  • Możliwość PRACY ZDALNEJ
  • godzinna przerwa na lunch (wliczona w czas w pracy)
  • super atmosfera: pojedynki na Xbox, regularna gra w piłkę nożną lub tenisa, wspólne wyjścia integracyjne, itp.
  • pełen dostęp do szkoleń Pluralsight
  • Płatny urlop na UoP
  • masaże, owoce i wiele innych

Dajemy możliwości rozwoju: branżowe platformy e-learningowe, budżet rozwojowy, czas na rozwój Twoich pomysłów, szkolenia wewnątrzfirmowe, wymiana wiedzy technicznej w firmie

Urlop na B2B nie jest płatny. Przy UoP tak + standardowe benefity - multisport/Medicover, dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces składa się z 3 etapów:

  1. Krótki call z Klientem mający na celu poznać Twoją osobę, przedstawienie firmy (5-10 minut)
  2. Rozmowa rekrutacyjna w tym rozmowa z managerem działu
  3. Decyzja

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Scala data engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Scala data engineer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Scala data engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scala data engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.