Praca w Belgii! Pracownik Allround!


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży kompozytów, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik Allround.


Praca zagranicą to coś czego szukasz?

Podejmij współpracę z nami i zacznij pracować w Belgii jako Pracownik Allroud!

 

Poszukujemy kandydata, który będzie posiadał:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej;
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego i/lub holenderskiego;
  • obywatelstwo polskie i meldunek.

Sprawdź co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • dostarczenie materiałów do odpowiednich stanowisk przy pomocy wózka widłowego;
  • utrzymanie czystości w fabryce;
  • przenoszenie dużych form (do 12 metrów).

Współpraca z nami to nie tylko wysokie zarobki!

Zyskasz również:

  • umowę o pracę;
  • kartę paliwową;
  • dodatki za podwożenie innego pracownika;
  • wsparcie koordynatora na miejscu.

Nie masz możliwości wyjazdu swoim samochodem? Nie martw się! Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B, będziesz mógł korzystać z samochodu służbowego na czas Twojego zatrudnienia!

 

Dodatkowe informacje

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, zadzwoń:  503 075 956, 506 561 859 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w Belgii! Pracownik Allround!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w Belgii! Pracownik Allround! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w Belgii! Pracownik Allround! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w Belgii! Pracownik Allround!, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Rzym

e-mail a.rzym@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia