Praca dla elektryka w kopalniach - system delegacyjny


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Klient, dla którego poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. Montażu Elektrycznego, zajmuje się w głównej mierze projektowaniem dla potrzeb górnictwa oraz kompleksową realizacją inwestycji w branżach: górniczej, elektroenergetycznej, automatyzacji, a także budowlanej, konstrukcyjnej i maszynowej. Nasz klient obecnie zatrudnia 65 osób, a Ty masz szansę dołączyć do tego wspaniałego zespołu!

Firma cechuję się nadzwyczajną troską o pracowników - na pierwszym miejscu stawiane jest ich dobro oraz bezpieczeństwo. Zespół składa się z pozytywnie nastawionych, pracowitych i zgranych osób, wspólnie tworzących firmę.

Dołącz do nich :)


Jeżeli...

... posiadasz doświadczenie w branży elektrycznej, masz przynajmniej podstawowe uprawnienia, potrafisz korzystać z dokumentacji technicznej oraz posiadasz umiejętność czytania rysunków technicznych .

To na co jeszcze czekasz? Aplikuj!

Cały zespół czeka na Ciebie! :) 

 

Poza wspaniałymi kompanami w pracy zyskasz:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę! Nie poszukujemy pracowników na kilka miesięcy 
  • Możliwość rozwoju - umożliwimy Ci wyrobienie wyższych uprawnień 
  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od Twojego doświadczenia oraz możliwość podwyżki po okresie próbnym!
  • Premie roczne 
  • Pracę w systemie delegacyjnym, za co otrzymasz dodatkowe pieniążki i rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe :)

 

Na czym polegałaby Twoja rola w naszej firmie na stanowisku Specjalist ds. Montażu elektrycznego? 

Będziesz odpowiadał za szeroko pojęty montaż górniczych maszyn wyciągowych w kopalniach, a w tym: montaż elektryczny zgodnie z dokumentacją, zabudowa tras kablowych, wykonywanie połączeń elektrycznych

 

Masz wątpliwości?

Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na Twoje pytania! :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla elektryka w kopalniach - system delegacyjny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla elektryka w kopalniach - system delegacyjny w miejscowości: Oświęcim jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla elektryka w kopalniach - system delegacyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla elektryka w kopalniach - system delegacyjny , praca w Oświęcim dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca dla elektryka w kopalniach - system delegacyjny , Chrzanów Katowice Oświęcim

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie